Programa

Tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas MALONNY‘10

 

2023 m. birželio 26 – liepos 6 dienomis
Marijampolė

Nuo birželio 13 d.  ankstesnių metų Malonnų piešinių restauracija Bažnyčios g., P. Butlerienės skg., Poezijos parko požeminė perėja ir tiltas Vilkaviškio g., J. Basanavičiaus a.

Birželio 26 – liepos 2 d. tapybos pleneras ant mieste esančių pastatų sienų Laisvės g., A. Valaičio g., Pramonės g., Gedimino g.

Birželio 27  d. 18:00 val. susitikimas su S. Eidrigevičiumi ir jo knygos „Meno klajūno eskizai: esė ir kiti tekstai” pristatymas

Vieta: Marijampolės P. Kriaučiūno viešoji biblioteka, Vytauto g. 20, Marijampolė

Birželio 28 d. 18:00 val. susitikimas su R. Bartkumi ir jo knygos pristatymas

Vieta: Marijampolės P. Kriaučiūno viešoji biblioteka, Vytauto g. 20, Marijampolė

Birželio 30 d. 18:00 val. diskusijų forumas „Malonny’10: vakaras su menininkais“

„Malonny“ simpoziumo savaitės metu organizatoriai kviečia Jus dalyvauti diskusijų vakare su Malonny’10 menininkais. Diskusijų forumo metu geriau pažinsite šių metų tapybos plenero menininkus, jų kūrybą, taip pat diskutuosime apie meną, jo formas bei Marijampolėje kuriamo meno idėjas.

Forumo dalyviai:
👤 Ray Bartkus (Niujorkas, Lietuva)
👤 Lou Beach (Niujorkas)
👤 Stasys Eidrigevičius (Niujorkas, Lenkija)
👤 Ieva Martinaitytė – Mediodia (Niujorkas, Lietuva)
👤 Philip Grisewood (Didžioji Britanija)
👤 Oleksandr Shatokhin (Ukraina)

Vieta: Beatričės Kleizaitės – Vasaris menų galerija (P. Butlerienės g. 5, Marijampolė)

Liepos 2 d. 13:00, Malonny’10 sienų pristatymas-ekskursija „Nuo paveikslo prie paveikslo“.

Ekskursijos metu miesto svečiams ir gyventojams pristatysime Tarptautinio meno ir architektūros simpoziumo Malonny‘10 sienų tapybos metu sukurtus meno kūrinius. Iš pačių menininkų lūpų išgirsite kūrinių siunčiamą žinutę, susipažinsite su šaunia savanorių menininkų komanda, padėjusia projekto menininkams realizuoti šiuos spalvingus meno kūrinius.

Ekskursijos pradžia – J. Basanavičiaus aikštėje (prie paminklo „Tautai ir kalbai“)

Liepos 5 d. 13:00, Malonny’10 sienų pristatymas-ekskursija „Nuo paveikslo prie paveikslo“ ir Lou Beach knygos pristatymas

Ekskursijos metu miesto svečiams ir gyventojams pristatysime Tarptautinio meno ir architektūros simpoziumo Malonny‘10 sienų tapybos metu sukurtus meno kūrinius. Po ekskursijos vyks susitikimas su Malonny’10 dalyviu Lou Beach ir jo knygos pristatymas.

Ekskursijos pradžia – J. Basanavičiaus aikštėje (prie paminklo „Tautai ir kalbai“)

‼ Renginiai nemokami ir atviri visiems miesto gyventojams bei svečiams.

Liepos 6 d.  20:30 val., iškilmingas Malonny’10 uždarymo vakaras. 

Įspūdingo garso ir šviesų performanso metu savo pasirodymus dovanos atlikėjai iš Lietuvos ir JAV.

Kaip ir kasmet Malonny‘10 išlieka ištikimas netradiciniams sprendimams ir kviečia iškilmingai paskelbti jubiliejinio simpoziumo pabaigą dar vienoje unikalioje ir išskirtinėje miesto erdvėje – Marijampolės futbolo arenoje, kuri vienam vakarui virs įspūdinga urbanistinio stiliaus muzikos ir šviesų oaze. 

Šioje, meno požiūriu unikalioje, vietoje pirmą kartą istorijoje bus sukurta milžiniška, net 105 m. ilgio scenos konstrukcija, kurios dėka į bendrą visumą susijungs sporto infrastruktūra, įspūdingi šviesų sprendimai ir neįtikėtini muzikiniai pasirodymai.

Malonny’10 muzikinėje programoje pasirodys:

Electric Djinn – elektroninės muzikos prodiuserė, atlikėja ir transdisciplininė menininkė iš JAV. Savo kūryboje apjungianti vietos specifikos multimedijines instaliacijas, pasirodymus ir gyvą muziką, aplinkos garso ir vaizdo įrašus, elektroninę muziką, judesius ir įvairias kitas išraiškos formas, kurias gali tikslingai pritaikyti tam tikram veiksmui bet kuriuo metu.

M. Nox – atlikėjas iš JAV, Kalifornijos. Muzikantas įkūnija rokenrolo esmę, į kiekvieną savo grojamą natą ir dainuojamą žodį sudėdamas savo nesuvaidintas emocijas ir gyvenimo patirtį. Jo muzikoje dera svaiginančios gitaros solo partijos, griausmingi būgnų ritmai ir himniški chorai, uždegantys maišto dvasią ir sulaukiantys atgarsio tarp klausytojų visame pasaulyje. Nuo pirmųjų gitaros stygų iki galingo vokalo, nuo kurio per nugarą perbėga šiurpuliukai, M. Nox pasirodymai – tai adrenalino kupina kelionė, po kurios norisi dar.

Daddy Was A Milkman – prieš septynerius metus debiutavęs atlikėjas greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas – anšlaginiai koncertai. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo viename didžiausių Baltijos šalių festivalių „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, surengęs anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir Rygos arenoje. Tai bus pirmas šio atlikėjo pasirodymas Marijampolėje!

Vaininkuokime didžiausią Marijampolės miesto meno projektą kartu! 

Renginio vieta: Marijampolės futbolo arena, Kauno g. 125, Marijampolė

Renginio data: 2023 07 06

Renginio laikas: 20:30 val. (durys atsidaro 19:30 val.)

Būtina registracija: https://forms.gle/o9w6GwYFrBqW1ivJA

‼Renginys vyks Marijampolės futbolo arenoje, todėl siekiant tausoti dirbtinę futbolo dangą maloniai prašome renginio metu neavėti aukštakulnių. 

‼ Renginių metu bus fotografuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose, kurios gali būti paskelbtos įvairiose medijos priemonėse.