Jubiliejinis tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas MALONNY’10 Marijampolę dar kartą nuspalvins ryškiausiomis spalvomis!

Jau dešimtą vasarą marijampoliečius ir miesto svečius džiugins unikalus tarptautinis meno ir architektūros simpoziumas ,,Malonny – Marijampolė, Londonas, Niujorkas: minčių migracija 10“.

Pagrindinės simpoziumo veiklos prasidės birželio 26 d. ir vyks ilgiau nei įprastai – 10 jubiliejinių dienų. Kaip ir kasmet, jau tradicija tapę piešiniai ant pastatų sienų bus kuriami naujose erdvėse, marijampoliečiai ir miesto svečiai bus kviečiami generuoti idėjas Marijampolei su Lietuvos, JAV bei Didžiosios Britanijos menininkais, architektais bei dizaino specialistais, o simpoziumą vainikuos liepos 6 -ąją vyksiantis išskirtinis muzikos ir šviesų performansas.

Jubiliejiniai metai pasižymės tuo, kad bus ne tik tapomi nauji piešiniai ant Marijampolės miesto pastatų sienų, bet bus vykdoma ir senųjų darbų restauracija, kurią Ray Bartkus su komanda pradės nuo birželio 12 dienos.

Malonny metu naujomis spalvomis sužibs net 10 pastatų sienų!

Simpoziumo organizatoriai šiais metais paruošė neįtikėtinai turiningą programą ir daugybę staigmenų, apie kurias sužinosite jau visai netrukus!

Ankstesnis įrašas
Šešupės vingiais praturtintame maršrute – keturi nauji ryškiaspalviai „Malonny“ kūriniai
Kitas įrašas
Marijampolė išsirinko dar vieną įspūdingą miesto akcentą!